Jak ważne jest pochłanianie pyłu przez frezarkę?

 

W mojej branży bardzo ważne jest, żeby moje klientki czuł się komfortowo. Dbanie o paznokcie jest niezmiernie ważnym etapem mojej pracy, bo nie znam kobiety, która nie chciałaby mieć pięknych, zadbanych paznokci. Właśnie z tego powodu bardzo często kupuję nowe elementy do sprzętu, by zawsze świadczyć najlepsze usługi. Czasami muszę kupić nową maszynę.

Wykorzystanie frezarki z opcją pochłaniania pyłu

frezarka z pochłaniaczem pyłuKiedy do mojego salonu przychodzą klientki, które mają długie paznokcie, wiem, ze będzie czekało mnie dużo pracy. Najczęściej chcą one coś zmienić, a nie rezygnować ze swojej długości. Właśnie dlatego przygotowałam się na takie sytuacje. Zamówiona przeze mnie frezarka z pochłaniaczem pyłu to idealne urządzenie do pracy z takimi klientkami. Kiedy kosmetyczka pracuje z długimi paznokciami, musi bardzo uważać, byt nie zaszkodzić płytce paznokcia. By do tego nie doszła potrzeba jest bardzo dobra widoczność. Właśnie z tego powodu należy korzystać ze wszystkich rozwiązań pozwalających na szybkie usunięcie pyłu. Dlatego właśnie zainwestowałam we frezarkę, która pochłania cześć pyłu. Wiadomo, że klienci nie muszą wiedzieć, w jaki sposób pracujemy, bo interesuje ich najczęściej sam efekt naszych działań. Mimo wszystko, tylko wykonywanie najwyższej jakości usług może zatrzymać u nas klienta. Dlatego właśnie, kiedy widzę klientkę z długimi paznokciami, tow ie, że będę potrzebowała frezarki.

Jest to bardzo przydatne w przypadku ściągnięcia starego koloru. Nałożenie nowego lakieru nie zajmuje dużo czasu, ale wpierw trzeba pozbyć się starego. Nie zawsze idzie to łatwo, ale od tego mam właśnie frezarkę. Pochłanianie pyłu jest też dobre dla klientek, które chcą obserwować jak przebiega nasza praca i czy wszystko wykonujemy zgodnie z ich życzeniem. To bardzo ważne.