Jak stworzyłem stronę internetową dla wyrobów gumowych

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby o tym stronę internetową robić. Poprosił mnie mój kolega, prymus z chemii w gimnazjum. Teraz to gdzieś w przemyśle robi, chemia przemysłowa, no nie powiem wam dokładnie. W każdym razie odpowiada za mieszanki gumowe w tej firmie.

Wyroby gumowe muszą być najlepszej jakości

wyroby gumoweDba o jakość, tak aby wyroby gumowe były najlepsze i spełniały wszystkie normy unijne. To mnie szalenie zaskoczyło, normy unijne a wyroby gumowe. No nic, poprosił mnie abym mu zrobił stronę internetową, na której będą płyty z gumy, węże, specjalistyczne rękawy, a nawet chodnik elektroizolacyjny. Ok, pomyślałem, mogę się za to zabrać, storna będzie prosta do wykonania. Zabrałem się od razu, bo miałem wolne terminy. Klemens, bo tak ma na imię mój kolega, podesłał do mnie do biura kierowcę, który przekazał mi płyty z gumy. Pytam się go ja potem, a na kaktus mi te płyty z gumy? On mi oburzony odpowiada, że muszę empirycznie doświadczyć jakości, poznać polecane wyroby gumowe, aby moje wiadomości na stronie były rzetelne. No ja mu mówię że te wiadomości przecież od niego dostanę, że dla mnie mieszanki gumowe są zupełnie obce, ja się w to nie chcę mieszać. Oczywiście kolega zrozumiał moje stanowisko i zaraz zaczął przesyłać informacje i zdjęcia na pocztę elektroniczną. Czytałem bardzo dużo informacji, musiałem je jeszcze edytować bo nie każde się nadawały na stronę. Tutaj zainteresowany internetowy pielgrzym miał sobie poczytać czym jest chodnik elektroizolacyjny, a nie zagłębiać się w szczegółową wiedzę, która pomoże mu napisać pracę doktorską. Z tego co mi kolega powiedział, to ma być portal popularyzatorski.

Dlatego opowieść na temat płyty z gumy na sto tysięcy znaków, zanudziłaby każdego. Dlatego opatrzyłem stronę w obrazki, krótkie opisy. I ma ciekawić, a nie nużyć, prawda?