Inwestycja na lata – szambo plastikowe

W naszym centrum najważniejszą zasadą jest ekologia. To hasło, które nam przyświeca i na niej się skupiamy. Na podstawie ekologii wybieramy nasze produkty i nasze towary muszą spełniać dużo warunków, żeby przejść testy.

Szambo plastikowe to dobry wybór?

szambo plastikoweNajważniejsza to nie zanieczyszczanie środowiska, powietrza, gleby oraz wody. decydując się na otwarcie tego biznesu wiedziałem, że nawyki przywiezione z zachodu sprawdzą się u nas w Polsce, chociaż przyznam się, że najciężej było mi namówić ludzi, że ich inwestycja, dość spora zwróci się, ale dopiero po paru latach. Dlatego postanowiłem, że przy przedstawieniu klientowi jakiejkolwiek z opcji, przygotuję też plan, który będzie działał na wyobraźnię klienta i który będzie w jasny sposób przedstawiał jakie oszczędności będzie miała osoba która na przykład wymieni trwałe szambo plastikowe na inną formę spuszczania ścieków ze swojego domu. Zupełnie inne ceny są jeśli ktoś buduje dom od podstaw, zupełnie inne kiedy buduje działkę, a zupełnie inne kiedy zdecyduje się na dobudowanie elementu oczyszczania ścieków. I w ten sposób przedstawiam komuś ten plan.

Na przykład teraz zapłacisz cztery wypłaty żeby w domu była przydomowa oczyszczalnia ścieków, ale tym samym zaoszczędzisz na oczyszczaniu szamba, na nieprzyjemnym zapachu, zrezygnujesz z pilnowania tego interesu i ciągłego zamartwiania się, że jeśli się zapomni o oczyszczeniu można dostać dość spory mandat. W ten sposób oferta trafiała do wyobraźni klientów i był to świetny sposób jak bez zbędnego tłumaczenia wręczać im gotowe broszury.