Hurtownia chemiczna mojego taty

Jestem Iza. Mój tata prowadzi firmę. Chciałabym wam o tym dzisiaj opowiedzieć. Praca taty bardzo mnie fascynuje. Mój tata z zawodu jest chemikiem. Zna się na różnych odczynnikach. Przeprowadzał kiedyś sporo badań i postanowił zainwestować swoje fundusze w hurtownie chemiczną.

Hurtownia chemiczna i laboratoria

hurtownia chemicznaHurtownia chemiczna zajmuje się sprzedażą niezbędnych rzeczy między innymi do przeprowadzania badań w laboratoriach. Hurtownia odczynników chemicznych mojego taty sprowadza towar od najlepszych producentów. Tata sam negocjuje warunki z producentami. Wszystko sprawdza. Sprawdza jakość towaru i jego ceny chce mieć pewność, że wszystko będzie prawidłowe i klienci będą zadowoleni. Hurtownia chemiczna mojego taty współpracuje także z firmą kurierską. Tata trzy lata temu zdecydował się na stronę internetową dzięki której stali klienci mogą dokonywać zamówień przez internet. Firma kurierska specjalnym samochodem dostarcza prawidłowo i dokładnie spakowane odczynniki. Odczynniki chemiczne muszą być doręczone w nienaruszonym stanie. Odczynniki chemiczne są wykorzystywane do badań i nie mogą być nieodpowiednio rozpakowane ponieważ wówczas badania mogą się nie udać. Firma mojego taty zdobyła nawet wyróżnienie w magazynie branżowym za wysoką jakość towaru i dobrą obsługę klientów. Kiedyś tatę zaprosiłam na chemię. Tata przyniósł specjalne odczynniki, które zamówiła nasza pani i wspólnie przygotowali dla nas eksperymenty. Tata zawsze dużo opowiada o swojej pracy. Ostatnio wspominał, ze rozpoczął nową współpracę ze sklepem.

Sklep chemiczny znajduje się w innej miejscowości i musiał sam jechać z zamówionym towarem bo kurierowi zepsuł się samochód. Odczynniki chemiczne były pilnie potrzebne i tata żeby zrobić dobre wrażenie i nie zawieźć klienta sam doręczył paczkę.

Więcej na stronie http://pol-aura.eu