Handlowiec sprzedaje torby ekologiczne z nadrukiem

Mam na imię Mariola Gierej. Mój mąż jest handlowcem. Zajmuje się sprzedażą toreb do firm i sklepów. Torby skórzane, skóro podobne, z filcu czy torb bawełniane. Dzięki temu, że mąż w pracy osiąga najlepsze wyniki z grupy handlowców dostaję co chwilę nowe torebki. Mam ich bardzo wiele.

Wesołe torby ekologiczne z nadrukiem

torby ekologiczne z nadrukiemCzęsto przekazuje kilka mamie, która bardzo się z nich cieszy. Torby, która sprzedaje mój mąż są od bardzo znanych producentów i ceny takich torebek bardzo wysokie. Normalni nie byłoby mnie stać na zakup takich toreb. Mąż ostatnio zaczął wprowadzać na nasz rynek nową linię torebek. Torebki ekologiczne. Producent toreb reklamowych chce rozszerzyć swój rynek klientów o torby, które nie będą przeznaczone tylko do noszenia do szpilek i strojów eleganckich ale będą się nadawać na spacery, do parków, na pikniki, do strojów sportowych czy na plażę. Torby te mają się pięknie prezentować ale nie mają być postrzegane jako torby ekskluzywne. Mają mieć w sobie odrobinę szaleństwa, luzu. Ładne torby ekologiczne z nadrukiem mają pokazywać, ze jesteśmy społeczeństwem z poczuciem humoru. Na nadruku są często hasła z których się śmiejemy albo chcemy nim coś przekazać. Pokazać czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby czy co dla nas jest w życiu ważne. Bawełniane torby z nadrukiem mają takie samo zadanie, z tym że są wykonane z innego materiału. Torby bawełniane są mniejsze i lżejsze. Mniej można w niej przenieść. Mąż na początku nie do końca był przekonany do ego pomysłu. Wziął kilka toreb do domu, żebym mogła je sobie zobaczyć.

Chciał poznać moje zdanie na ten temat. Jak je zobaczyłam wiedziałam, ze to się sprzeda. Dziewczyny lubią takie gadżety. Uspokoiłam męża i powiedziała że w niego wierzę i uda mu się to wszystko szybko sprzedać. Jedną mogłam sobie wybrać.