Handel oknami na terenie Bydgoszczy

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie kumpel z pracy. Okazało się, że ma pomysł na własną firmę i szuka wspólnika. Ja od samego początku byłem co do tego bardzo sceptycznie nastawiony. Jednak podczas spotkania okazało się, że ma bardzo ciekawy pomysł.

Sprzedaż okien jako pomysł na biznes

okna drutex bydgoszczChciał zajmować się różnego rodzaju wykończeniami i stworzyć prężnie rozwijającą się firmę. Oczywiście każde przedsiębiorstwo potrzebowało jakiegoś przewodniego produktu lub usługi. Naszym miała być sprzedaż okien i ich montaż. W dodatku mieliśmy dojeżdżać do klienta i sami wszystkim się zajmować. To było dla mnie prawdziwe wyzwanie, ponieważ nie miałem wtedy zbyt dużej ilości gotówki. Jednak plan był na tyle przekonujący, że zdecydowałem się wziąć pożyczkę i zainwestować w firmę. Miałem być głównym wspólnikiem i odpowiadała mi taka rola. Sam pracowałem wiele lat w podobnej branży i miałem w tym spore doświadczenie. Okna nie miały przede mną tajemnic. Już od dziesięciu lat pracuję przy ich wymianie i sprzedaży. To właśnie ze względu na moją wiedzę kolega zaprosił mnie do wspólnej inwestycji. Oczywiście własna firma oznaczała na prawdę sporo pracy. Na szczęście nasze okna drutex bydgoszcz przynosiły coraz większe zyski, a my szliśmy w górę. Zwiększające się dochody pozwoliły na coraz bardziej dynamiczny rozwój. Już po okołu siedmiu miesiącach ciężkiej pracy musieliśmy zatrudniać dodatkowy personel. Sami nie dawaliśmy sobie z tym rady. Okna, które sprzedawaliśmy oraz montowaliśmy robiły się coraz popularniejsze.

To sprawiało, że mieliśmy coraz więcej zainteresowanych. Byłem z tego zadowolony, ponieważ w końcu sam byłem sobie szefem. To sprawiło, że miałem o wiele więcej zapału do działania. Pracowałem na siebie i to był dla mnie główny priorytet.