Grzejniki na podczerwień nowym rozwiązaniem grzewczym

Studiuję jeden z kierunków technicznych na jedne z Politechnik w naszym pięknym kraju. Od zawsze byłem chłopakiem, który lubił majsterkować i wymyślać ciekawe rzeczy.

Lustra i grzejniki na podczerwień

Często zarówno w gimnazjum, jak i technikum do którego chodziłem wygrywałem różne konkursy, w których brały udział różne rzeczy, które zostały stGrzejniki na podczerwieńworzone przeze mnie. Teraz jako student Politechniki zostałem wysłany na ogólnopolski konkurs wynalazków. Ja pojechałem tam z moim wynalazkiem, którym były dwa lustra podgrzewane. Byłem można powiedzieć, że pewny swego, ponieważ zawsze wygrywałem konkursy, w których brałem udział. Jednak kiedy pojechałem na konkurs już nie byłem pewien swojej wygranej. Wszystkie wynalazki innych uczestników konkursu bardzo mnie zaskoczyły i to pozytywnie. Był nawet chłopak, który stworzył swoje własne panele na podczerwień, one mnie zachwyciły, bo były zrobione idealnie. Chłopak, który je stworzył, nie ma co ukrywać, bardzo ale to bardzo mi zaimponował. Nie tylko ten chłopak użył przy wykonywaniu swojego wynalazku techniki, jaką jest podczerwień. Na konkursie bowiem był również chłopak, który stworzył grzejniki na podczerwień. Szczerze mówiąc ten projekt akurat mi się nie spodobał. Jak dla mnie miał bardzo dużo niedociągnięć. Grzejniki zaprojektowane przez tego właśnie chłopaka wyglądały, jak zwykłe grzejniki łazienkowe dekoracyjne. Nie była to tylko moja opinia. Moim projektem również się zachwycano i go chwalono, dlatego też byłem bardzo zadowolony z tego, że dostaję dużo pochwał.

Na konkursie udało mi się zawiązać nawet kilka przyjaźni. Poznałem na prawdę świetnych ludzi, z którymi mam nadzieję pozostanę w kontakcie. Niestety konkursu nie wygrałem, ponieważ wygrał go wspomniany przeze mnie chłopak i jego panele grzewcze na podczerwień. Moim zdaniem wygrał zasłużenie, bo jego projekt był świetny.