Gry bitewne – Warhammer 40k

Gry to mój cały świat. Jednak nie te komputerowe. W te, choć lubię sobie pograć, to jednak nie wciągają mnie one w pełni. Nie mogę ich nazwać swoim największym hobby. Tym z całą pewnością są gry bitewne. A już zwłaszcza Warhammer 40k. Wiem, że wśród większości ludzi panuje przekonanie, że to dziwne hobby, jednak nie dbam o to i często odwiedzam sklepy, by poszerzyć swoją kolekcję. To naprawdę wciąga!

Warhammer 40k to wielkie hobby

Warhammer 40k - sklepUniwersum Warhammera to prawdziwy fenomen. Świat, który jest marką samą w sobie. Rzecz, która przez lata rozrosła się do naprawdę olbrzymich rozmiarów. Warhammer 40k to coś, co już bardzo dawno temu przestało być grą bitewną. Na bazie gry bitewnej powstały książki, filmy i wyrósł naprawdę ogromny fandom. Ja bardzo się cieszę, że jestem jego częścią. Wraz z narzeczonym, który również jest większym fanem, przerobiliśmy jeden pokój w naszym mieszkaniu na pokój do gier. Nikt, kto nigdy tego nie widział nie jest sobie w stanie wyobrazić ile Warhammer 40k zajmuje miejsca. Stół, figurki, warsztat do ich malowania, mapy bitewne… A to tylko początek. Na szczęście Warhammer 40k – sklep jest w stanie to wszystko zapewnić. A ja lubię robić zakupy, zwłaszcza, choć nie tylko, w Sieci. Dlatego nie muszę martwić się o dostępność produktów, jedynie o miejsce, w którym będę to wszystko trzymać. A w dodatku wszyscy moi znajomi doskonale wiedzą, co mi kupować na święta.

Nie wyobrażam sobie życia bez Warhammera 40k. I bardzo cieszę się, że w Polsce robi się coraz bardziej popularny. Dzięki temu mam coraz szybszy i łatwiejszy dostęp do sklepów z akcesoriami. A to coś, o czym fanom Warhammera jeszcze kilkanaście lat temu naprawdę się w Polsce nie śniło. Na szczęście świat idzie do przodu, a niszowe hobby staje się coraz bardziej dostępne.