Gdzie powiesić zdjęcia w ramce

Nowy dom, który sobie kupiłam był spełnieniem moich marzeń. W zasadzie to było jedyne moje marzenie, które pragnęłam osiągnąć. Najwięcej przyjemności sprawiało mi urządzanie tego domu. Może i nie byłam jakąś wybitną projektantką, ale dopasować dodatki jednak potrafiłam.

Zdjęcia w ramce nad kominkiem

eleganckie ramki na zdjęciaPodczas wizyty w galerii handlowej natrafiłam na sklep, który od razu postanowiłam odwiedzić. Mieli tam mnóstwo ciekawych rzeczy a w szczególności spodobały mi się dostępne tam eleganckie ramki na zdjęcia i postanowiłam kupić sobie taką ramkę. Była ona duża i mieściła w sobie osiem zdjęć o standardowych wymiarach. Ramka była elegancka i dobrze wykonana co głównie spowodowało, że zdecydowałam się na jej zakup. Kiedy wróciłam do domu to zaczęłam zastanawiać się, gdzie najlepiej powiesić tę ramkę. Była tak piękna, że musiałam umieścić ją w jakimś widocznym miejscu. Zanim wybrałam miejsce to przykładałam ramkę w różnych miejscach, żeby sprawdzić jak się prezentuje, ale zawsze byłam niezadowolona z efektu. W końcu wpadłam na pomysł, żeby ramkę na zdjęcia zawiesić nad kominkiem. Było to najlepsze miejsce w salonie i każdy, kto wchodził do niego to pierwsze co widział, to właśnie kominek. Na ścianie było dużo miejsca i ramka idealnie tam pasowała. Wybrałam miejsce i tam właśnie zdecydowałam się zawiesić moją elegancką ramkę na zdjęcia. Z albumu wybrałam same najlepsze zdjęcia i takie, które miały dla mnie szczególne znaczenie. Na ścianie w pięknej ramce prezentowały się doskonale.

Salon prezentował się wspaniale i każdy, kto mnie odwiedził od razu zwracał uwagę na zdjęcia w ramce. Wybrałam najlepsze miejsce na zawieszenie tej eleganckiej ramki i każdy to potwierdził jak mnie odwiedził. Dom był moją największą dumą i byłam szczęśliwa.