Gdzie kupiłam walizki?

Moja mama zawsze mnie pyta, gdzie coś kupiłam, jeśli dana rzecz jej się podoba. Nieważne, że sama prawdopodobnie nie będzie nigdy takiej rzeczy używać. Tak czy siak jest zainteresowana tematem moich zakupów. Ja jej w tym nie ograniczam, ale czasami dziwię się, po co jej wiedza na przykład na temat mojej walizki.

Walizka przywieziona prosto z Paryża

walizkaPrzecież wiem, że sama nie poleci do Paryża specjalnie po taką samą walizkę, w którą ja się wyposażyłam. Musiałam zakupić ten produkt właśnie tam, ponieważ podczas mojej podróży stara waliza niestety się popsuła. Nie mogłam już dopiąć zamka. Poza tym pruła mi się jedna z części. Postanowiłam zakupić jedną z walizek nieco lepszej firmy. W Paryżu ceny są wyższe niż w Warszawie, co było przykre dla mojego portfela, ale nie miałam wyjścia. Wolałam już wydać więcej, ale mieć naprawdę sprawdzoną walizkę. Nie będę przecież już więcej kupowała takiego produktu po pół roku czy krócej. Dosyć dużo podróżuję, więc po prostu nadszedł czas na to, aby wymienić ekwipunek. Uznałam, że to ważne, bo w końcu nie wpuściliby mnie do samolotu. Przy okazji moja walizka jest pamiątką z całkiem niezłej podróży. Przepadam w ogóle za Paryżem. Uważam, że to urocze miasto. Pewnie moja opinia nie odbiega zresztą od opinii wielu innych osób, zachwyconych tym miastem zakochanych. Fajnie mieć coś z tego pięknego miejsca. Teraz moja walizka będzie mi przypominać o tym, aby do tego miasta wrócić.

Mogę więc powiedzieć tym razem mamie, że walizka pochodzi z Paryża, ale przecież wiem, że nie kupi sobie takiej samej. Poleciłam jej natomiast walizki dostępne na stronie internetowej, na której wcześniej podziwiałam produkty i uważam, że są na pewno dobre. Chodzi mi o stronę: http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.html.