Foto budka i moja firma

Kiedy myślałam o tym, żeby założyć własną firmę to nie sądziłam, że będzie nią fotobudka. Jednak tak się właśnie złożyło. Wcześniej myślałam o różnych rzeczach, takich jak własny sklep internetowy, szycie ubrań, projektowanie biżuterii, robienie zdjęć na ślubach czy też tworzenie stron internetowych.

Warszawska foto budka jest wynajmowana

foto budkaJednak po kolei odrzucałam takie pomysły i w końcu została mi jedynie fotobudka. Jest to biznes dochodowy, a przy okazji się przy nim nie narobię. Po prostu taka foto budka warszawa jest wynajmowana, a ja oczekuję zapłaty. Nie mam więc zbyt wiele rzeczy do roboty. Sama założyłam swoja stronę internetową, choć jeśli chodzi o reklamę to musiałam się posiłkować fachowcami. Chciałam przecież żeby wszystko było wykonane jak najlepiej. Sama fotobudka na wesele oczywiście mnie sporo kosztowała. Do tego też musiałam dokupić różne peruki, okulary czy inne gadżety, które co jakiś czas trzeba wymienić bo się niszczą. Jednak to już są drobne kwoty. Samo użytkowanie i eksploatacja takiej foto budki jest mało absorbujące i do tego łatwe. W zasadzie tylko czekam, aż ktoś taka fotobudkę ode mnie zamówi i przewożę je we wskazane miejsce. Na niej jest instrukcja obsługi, ale jakby co to i tak wszystko najpierw tłumaczę osobie odpowiedzialnej za imprezę. Do tej pory udało mi się uniknąć wszelkich problemów. Mam również czas na swoje pasje, na bieganie i czytanie książek.

Fotobudka na wesele i imprezy okolicznościowe to na pewno dobry pomysł na biznes w Warszawie. Klientów jest sporo, a pracy przy tym niewiele.