Firma montująca nawiewniki

Na studia wyjechałem do Poznania. Kiedy je zakończyłem to wróciłem na krótko do rodzinnej miejscowości, gdzie poznałem Magdę, moją obecną żonę. Magda pochodzi z Poznania i zdecydowaliśmy, że tam zamieszkamy. Ojciec mojej żony prowadzi firmę usługową i zatrudnił mnie, żebyśmy mogli jakoś zacząć.

Odpowiadam za montaż nawiewników okiennych

montaż nawiewnikówMontaż przeprowadzam samodzielnie bezpośrednio u klienta. Zanim mnie teść zatrudnił, przygotował mnie oczywiście do tej pracy. Przeszedłem odpowiednie szkolenie, żebym mógł montaż nawiewników w Poznaniu przeprowadzać w pełni samodzielnie. Firma mojego teścia świadczy również takie usługi jak renowacja okien czy drzwi oraz konserwacja okien różnego typu. Do moich obowiązków należy póki co tylko montaż nawiewników, ale wiem, że z czasem również konserwacja okien mi dojdzie. Chcę robić jak najwięcej, ponieważ dzięki temu będę zarabiał więcej pieniędzy. Moja żona nie pracuje, ponieważ zajmuje się wychowywaniem naszej córki Marcelinki. Zarobki jakie mam dzięki temu, że przeprowadzam montaż nawiewników pozwalają nam godnie żyć. Teść nie daje mi żadnej taryfy ulgowej i jestem traktowany na równi z pozostałymi pracownikami. Cieszy mnie to, ponieważ pozostali pracownicy nie są na mnie o nic źli. Maciej, którego obowiązkiem jest renowacja okien powiedział mi, że jak będzie miał robotę to mnie zabierze, żebym mógł się już uczuć. Konserwacja okien nie jest trudna, więc na pewno raz dwa to pojmę.

Jeżeli w grę wchodzi zaś renowacja okien to cieszę się, że Maciej mi to zaproponował. Będę posiadał więcej umiejętności, które chcę szybko zdobyć. Magda jest dumna, że sobie tak radze i ojciec nie raz mnie chwalił przed całą rodziną. Dobrze, że mieszkamy w Poznaniu, ponieważ tutaj o wiele lepiej się żyje no i mam pracę.