Firma mamy oczami dziecka czyli pranie dywanów

Moja mama ma na imię Elżbieta. Mama siedem lat temu założyła swoją firmę. Początki były ciężki ale moja mama nigdy się nie poddawała. Firmę otworzyła w miejscowości Wrocław. My też w tej miejscowości mieszkamy.

Niedrogie pranie dywanów szybkie i sprawne

pranie dywanów Mama wynajęła mały lokal, w którym miała biuro. Mama zamówiła w agencji reklamowej katalogi i dała ogłoszenie w gazecie lokalnej. W ogłoszeniu i na ulotkach znajdowały się informację czym dokładnie mamy firma się zajmuje. Czyszczenie wykładzin było pierwszą ofertą w firmie. Pamiętam jak mama kupiła taki duży piorący odkurzacz. Mama wypróbowała go u nas w domu. Wszystkie dywany były czyste i pachnące. Niestety samo odkurzanie nie działa. Odkurzacz ten poza wykładzinami służył do prania dywanów. Niedrogie pranie dywanów wrocław odbywało się szybko i sprawnie i dywany były od razu suche. Klienci mogli bez problemu zaraz po nim chodzić. Czasem trzeba wyprać dywan. Efekt jest widoczny od razu. Czyszczenie podłóg były łatwą czynnością. Mama miała super mopa i specjalny płyn, dzięki któremu podłoga ładnie się błyszczała. Pranie tapicerki wprowadziła z dwa lata temu do swojej firmy. Mama zajmowała się czyszczeniem tapicerki samochodowej meblowej. Samochody można było u niej zaparkować pod firmą i mama tam wszystko czyściła w zależności od zapotrzebowania klientów. Pranie tapicerki meblowej odbywało się w domu przy kliencie. Ceny były uzależnione od mebla. Jestem dumny z mojej mamy. Mama już zatrudniła dwie panie, które pomagają jej przy zleceniach. Czasem gdy jest więcej zamówień mamie także pomagam.

Żadna praca nie hańbi i trzeba mieć szacunek do ludzi sprzątających. Mama zawsze od małego mi to przekazywała. Ja nie wstydzę się, że mama sprząta. Jestem z niej dumny, że tak dobrze sobie radzi. Będę zawsze ją wspierać i jej pomagać w firmie.