Efektywne znakowanie produktów

O wiele szybsze znakowanie produktów oraz niższa cena za jedną sztukę? Przeczytałem właśnie ogłoszenie pobliskiej drukarni, z którą czasem jako agencja reklamowa współpracujemy przy niektórych realizacjach. Bardzo zainteresowało mnie to, co napisali. Specjalizują się w tampodruku i wygląda na to, że musieli zainwestować w nowoczesne maszyny pozwalające na wykonywanie pracy związanej ze znakowaniem o wiele szybciej. Idę zobaczyć!

Drukarnia posiadająca dobre maszyny

maszyny do tampodruku dwukoloroweKiedy trafiłem do drukarni okazało się, że całkowicie wymienili sprzęt na nowy. Mieliśmy okazję współpracować z tą drukarnią jeszcze niedawno przy znakowaniu produktów na życzenie klienta. Jednakże do tego potrzebne są odpowiednie maszyny do tampodruku dwukolorowe, których na tamtą chwilę ta firma nie posiadała. Teraz jednak stoję w drukarni i obserwuję, że mają praktycznie wszystkie maszyny służące do tampodruku dwukolorowe i jednokolorowe, które można sobie wymarzyć. Postanowiłem więc zlecić parę zadań związanych ze znakowaniem i umieszczaniem logotypów na różnych tworzywach, gdyż mieliśmy paru klientów w kolejce. Maszyny do tampodruku dwukolorowe to bardzo dobra inwestycja w dzisiejszych czasach, gdyż praktycznie każde tworzywo wykorzystywane przez nas zawiera reklamę sponsora, czy firmy, która go posiada. Metal, czy inne niestandardowe produkty – to wszystko, co można znakować umieszczając odpowiednio w maszynie do tampodruku. Pracownik drukarni uwiadomił mnie, że są maszyny do tampodruku dwukolorowe oraz jednokolorowe.

Te drugie oczywiście są znacznie tańsze, jednakże drukarnia postawiła na jakość oraz kompleksowość obsługi dzięki temu można teraz nadrukować cokolwiek na powierzchni nieregularnej. Maszyny do tampodruku zajmują sporo miejsca i już teraz wiem, że drukarnia będzie szukać nowego i znacznie większego lokum.