Dzięki koparce wyrównaliśmy teren

Kupiliśmy z mężem działkę w dobrej okolicy. Nasza działka jest spora ale teren jest nierówny. Jest dużo górek i dołków. Cena dzięki temu była niższa niż pozostałych działek w tej okolicy, które oglądaliśmy. Do tej pory mieszkaliśmy w bloku ale zamarzył nam się domek i postanowiliśmy kupić ziemię, na której będziemy mogli się pobudować. Mieliśmy już upatrzony projekt domu, który idealnie pasowałby do tej działki.

Skorzystaliśmy z usług koparki

usługi koparką bydgoszczSzukaliśmy firmy, która wyrówna nam teren żebyśmy mogli rozpocząć budowę naszego domu. W naszym mieście jest wiele firmy, które świadczą takie usługi. Postanowiliśmy poszukać więc dobrej firmy w Internecie. Wpisałam z mężem w wyszukiwarce hasło usługi koparką bydgoszcz. Pojawiło nam się sporo firm z okolicy. Przeglądaliśmy ich usługi i ceny. Dzięki temu mogliśmy już zdecydować, które firmy są najbardziej dla nas atrakcyjne. Zdecydowaliśmy się zatrudnić Pana Michała, który działa w tej branży już od jakiegoś czasu. Ma spore doświadczenie i pracuje na dobrym sprzęcie. Miał sporo pozytywnych komentarzy. Jego strona była czytelna i bardzo przejrzysta. Pan Michał umieszczał na stronie zdjęcia i opisy z różnych projektów, w których brał udział. To pozwoliło nam zobaczyć czym dokładnie się zajmuje. Umówiliśmy się z nim na spotkanie na naszej działce. Pokazaliśmy nasz projekt i od razu ustaliliśmy wszystkie szczegóły jego pracy, która miała zostać wykonana. Wszystko było dobrze wykonane.

Zgodnie z planem więc nie mieliśmy żadnych opóźnień. Koparka na której wykonywał swoje prace była nowoczesna i bardzo spodobała się naszemu synkowi. Pan Michał nawet pozwolił mu usiąść do koparki i wykonywał z nim proste prace. Synek był zachwycony i zaczął mówić, że on w przyszłości też kupi sobie taką koparkę i będzie pomagał klientom.