Duża awaria komputerów i ich naprawa

Pracuję w dość sporej korporacji, która zajmuje się głownie eksportem i importem. W naszej pracy istotne jest posiadanie sprawnego sprzętu komputerowego. Praktycznie mamy tam zawarte wszystkie niezbędne dane i zestawienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania korporacji.

Naprawa komputerów była błyskawiczna

naprawa komputerów Często za pośrednictwem internetu przeprowadzamy liczne konferencje i zebrania. A aby mieć połączenie internetowe, to trzeba mieć sprawny system komputerowy. Nie musze chyba tłumaczyć, jak istnienie komputerów jest istotne, praktyczne i bardzo pomocne w pracy. Ale jak top bywa rzeczy potrafią się psuć. I niestety mieliśmy w zeszłym miesiącu dość sporą awarię komputerów w całej naszej korporacji. To zatrzymało naszą pracę. Nie mogliśmy nic robić, a byliśmy w trakcie prowadzenia ważnych negocjacji biznesowych. Wszyscy praktycznie musieli przynosić swoje prywatne laptopy, ale wgranie danych systemowych było dość uciążliwe oraz zajmowało zbyt dużo czasu. Niedroga naprawa komputerów w krakowie musiała zatem odbyć się błyskawicznie. Jednakże nasi informatycy nie dawali rady. Potrzebna była pomoc zewnętrznej firmy, która specjalizuje się w takich przypadkach. Nie mogła to być podrzędna firma, musiała być naprawdę dobra. Przecież trzeba było odzyskać jeszcze utracone dane, czyli te które nie zostały zapisane w trakcie jak padł cały system operacyjny. Nasz serwis komputerów jest chyba najskuteczniejszy w odzyskiwaniu danych, więc my zajęliśmy się odzyskaniem danych, a firma zewnętrzna miała za zadanie znaleźć przyczynę awarii i ją naprawić oraz tak zabezpieczyć system, aby to się nigdy w przyszłości nie powtórzyło.

Nie można do tego dopuścić. Korporacja jest poza Krakowem, jakieś pięć kilometrów. Dlatego też w tym czasie praktycznie się nocowało w firmie, podczas naprawy awarii.