Dron pod choinkę

Z roku na rok zupełnie zmieniają się podarki, którymi obdarowujemy dzieciom na święta. Nie dalej, jak kilka lat temu każda dziewczynka była szczęśliwa, gdy otrzymała domek dla lalek lub taką lalkę, która wydawała z siebie odgłosy. Chłopcom zaś w zupełności wystarczał sterowany samochód, którym potrafili bawić się całymi dniami.

Dron jako prezent gwiazdkowy?

dronyDziś jednak prezenty te nie wzbudzają większych emocji. Jeśli któreś z dzieci je dostanie, raczej rzuca je w kąt, by pograć na tablecie czy smartfonie w grę. Bardziej niż zabawek dzieci oczekują dziś gadżetów i nietrudno zauważyć, że niemal każde dziecko posiada dziś smartfona czy tablet. Ostatnio oprócz tych dwóch niezbędników coraz popularniejsze stają się także drony. Jest to oczywiście gadżet, z którego zadowoleni będą głównie chłopcy, jednak żadna z dziewczynek na pewno też nie pogardziłaby tego typu zabawką. Quadrocopter, czyli dron, to latający obiekt, którym możemy sterować. Nie jest to, rzecz jasna, zabawka, którą będą się bawić najmłodsze dzieci, ponieważ aby opanować sterowanie dronem, potrzeba nieco zwinności palców. Nieco większe dzieci na pewno bez problemu poradzą sobie jednak z jego obsługa, ponieważ przyznać trzeba, że wytrzymałe drony walkera aibao nie są zbyt skomplikowane w obsłudze i nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie wydaje się to proste, to wystarczy kilka chwil, żeby wszystkiego się nauczyć. Jeśli dziecko nabierze trochę wprawy, na pewno dron stanie się jego ulubiona zabawką. Sklepy oferujące drony są pełne tych nowoczesnych gadżetów. Nietrudno wśród nich znaleźć także dron z kamerą. Czy to odpowiednia zabawka dla dzieci?

Raczej nie, ponieważ drony tego typu wykorzystuje się głównie w mediach. Jeśli zdecydowałeś się na zakup drona, na pewno jesteś ciekaw, ile to kosztuje. Nie jest to tani gadżet, jednak przed świętami jest dużo promocji, na których na pewno znajdziesz drona w bardzo korzystnej cenie.