Dostawa monitoringu i anten lemm

Moje przedsiębiorstwo handlowe dobrze funkcjonuje i postanowiłem poszerzyć działalność oraz zaoferować dodatkowe usługi. Zatrudnię pracownika, który będzie pracował jako monter, oraz kierowcę, który będzie dostarczał nasze produkty lemm oraz oczywiście produkty anytone do klientów.

Tani lemm dla nowego klienta

lemmDostawa będzie darmowa, dzięki czemu klienci z całego województwa będą chętnie robić u nas zakupy. Kierowcę zatrudniłem od razu, był do Marian, którego znam ze szkoły średniej i wiem, że doskonale się nadaje do tej pracy. Pierwsze zlecenie, jakie otrzymał, to dostawa produktów tani lemm do mojego nowego klienta. Była to telewizja przemysłowa ip a także taki produkt jak antena cb w ilości dwustu sztuk. Marian tego dnia z dostawą doskonale sobie poradził i wyrobił się ze wszystkim na czas. Zdecydowałem, że dostarczy też monitoring ahd do jednego z moich stałych klientów. Nie miałem z klientem ustalonego konkretnego terminu na dostawę, dlatego poinformowałem Mariana, by jechał spokojnie. Dostarczył monitoring ahd bardzo szybko i tego dnia już puściłem go do domu. Bardzo byłem z niego zadowolony. Na następny dzień mamy dostarczyć dyski do rejestratorów dla klienta z drugiego końca kraju i Marian będzie na pewno cały dzień w trasie. Po drodze jest klient, dla którego ma zostać dostarczona telewizja przemysłowa ip, więc poproszę Mariana, żeby po drodze zrealizował również tę dostawę. To będę tylko dwa zlecenia na ten dzień, ponieważ trasa będzie długa. Następnego dnia od razu poinformowałem Mariana, że będzie dostarczał dyski do rejestratorów oraz po drodze ma zahaczyć klienta, któremu dostarczona ma być telewizja przemysłowa ip.

Marian przyjął zlecenie i od razu zabrał się do pracy. Pomógł chłopakom zapakować cały towar i ruszył w drogę. Na pewno zdąży.