Dostałam awans i będe negocjować zniżki ze szkółkami narciarskimi.

Pracuję w hotelu, który znajduje się w centrum miasta. nasz hotel jest doceniany przez klientów. Obsługujemy gości z zagranicy. Mamy wiele pozytywnych opinii i bardzo się z tego cieszymy. Mój właściciel stara się, żeby hotel był nowoczesny i dopasowany do potrzeb osób samotnych a także rodzin z dziećmi.

Współpracujemy ze szkółką narciarską

szkółka narciarska czarna góraNasz hotel zapewnia naszym klientom wiele zniżek. Współpracujemy z właścicielem szkółki narciarskiej. Mamy z nim podpisana bardzo dobra umowę i dzięki temu nasi goście mogą skorzystać z lekcji u nich w niższej cenie. Goście bardzo doceniają takie zniżki a my się z tego cieszymy. Szkółka narciarska ma dzięki nam darmowa reklamę a my także na tym korzystamy. Goście wiedząc, że oferujemy dodatkowe zniżki na naukę jazdy na nartach to chętniej wybierają nasz ośrodek. Nasz ośrodek znajduje się w centrum Zieleńca. Nasi goście chwalą wystrój naszego hotelu a także kuchnię. Szkółka, z którą współpracujemy zapewnia ciekawe zajęcia nie tylko dla dorosłych ale także dla dzieci. Nasz hotel ma także dobre spa, które jest doceniane przez naszych klientów. Goście chętnie relaksują się w spa po nartach. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w hotelu. Lubię moją prace i kontakt z gośćmi, którzy przyjeżdżają miło spędzić u nas czas. Najbardziej doceniam fakt, że goście chwalą nasza prace i mówią, ze do nas wrócą. Narty są ulubiona moja aktywnością jeżeli chodzi o sport. Jeżdżę od małego i nie wyobrażam sobie zimy bez nart.

Mój szef postanowił dać mi dodatkowe obowiązki. Już nie będę odpowiedzialna za kontakt z klientami ale za negocjacje zniżek dla gości, którzy do nas przyjeżdżają. Musze pozałatwiać nowych klientów, którzy prowadzą szkółki lub organizują ogniska czy inne zimowe atrakcje. To dla mnie awans i bardzo się ucieszyłam jak szef o mnie pomyślał.

Więcej znajdziesz na http://vip-ski.pl