Dobry zakup ramki do tablicy rejestracyjnej

Zawsze widziałem różnego rodzaju rzeczy nad którymi kompletnie się nie zastanawiałem. Na przykład ręcznie malowane wazony czy zdobione kubki. Albo ramki do tablic rejestracyjnych – za każdym razem widząc samochód który miał tam śmieszny tekst uśmiechałem się pod nosem.

Sprawdzona ramka tablicy rejestracyjnej była popularna

ramka tablicy rejestracyjnejAle nie zastanawiałem się aż do zeszłej niedzieli, skąd coś takiego wziąć. Szukałem czegoś kompletnie innego. Interesowała mnie tabliczka z numerem domu, ale sklep w którym akurat byłem miał wszystko, co było potrzebne do domu lub samochodu. Była tam również jedna ramka tablicy rejestracyjnej, która przykuła moją uwagę. Miała tekst nieco na siłę śmieszny, ale sam fakt, że znalazłem tu coś takiego był budujący. Spytałem sprzedawcę czy ma jakieś inne tego typu. Odpowiedział, że jak najbardziej – sprawdzona ramka tablicy rejestracyjnej była towarem, który schodził im jak ciepłe bułeczki. Zdziwiłem się – w końcu widziałem dużo samochodów z takimi ramkami, ale żeby aż tyle? Sprzedawca uśmiechnął się tylko i wskazał na jedną konkretną. Wytłumaczył, że to ramka tablicy rejestracyjnej motocykla. Nawet oni zaczęli się w to bawić. Interesowała mnie taka ramka do tablicy rejestracyjnej, która mogłaby wywołać uśmiech na twarzach przejeżdżających kierowców. Znalazłem wreszcie taką, którą chciałem mieć u siebie na swoim samochodzie. Tekst brzmiał – „wal śmiało, i tak Ty płacisz”. Nie było to coś, co sprawiałoby, że od śmiania się będzie kogoś brzuch bolał, ale w sam raz gdy stoi się na światłach i nie ma się gdzie podziać wzroku.

Ledwie pamiętałem o tym, że przyszedłem tu po tabliczkę z numerem domu. Na szczęście wybór był ogromny – ostatecznie kupiłem granatową, o odcieniu nazwanym „wzburzonym morzem”. Do domu wróciłem bardzo zadowolony – gdy pokazałem żonie co kupiłem ona również się uśmiechnęła.