Dobra wróżka szuka lokalu

Pracuję jako agent nieruchomości na rynku Warszawskim. Jeżeli jakiś klient szuka lokalu w dobrej cenie i okolicy to powinien trafić do mnie. Jestem w stanie znaleźć wszystko dla każdego klienta na terenie całej Warszawy! Ostatnio skontaktowała się ze mną wróżka, która przyjechała do Warszawy niedawno i szuka lokalu dla swoich usług.

Wróżka wybrała lokal intuicyjnie

dobra wróżkaDobra wróżka powinna znajdować się w miejscu, gdzie kręci się mnóstw ludzi, dlatego poszukałem lokali w centrum Warszawy. Kiedy dobra wróżka się ze mną skontaktowała to miałem dla niej przygotowanych kilka lokali w doskonałych miejscach. Kiedy się spotkaliśmy, to dobra wróżka powiedziała, że przywiodła ją do mnie intuicja. Byłem mile zaskoczony, ale chciałem się skupić na pracy i nie ciągnąłem tematu. Doświadczona i dobra wróżka Warszawa to fajna profesja ale to nie moja bajka jednak. Kiedy poszliśmy oglądać lokale to wróżka powiedziała, że chce zobaczyć ten w centrum Warszawy. Byłem zaskoczony, ponieważ nawet jej nie wspominałem gdzie znajdują się te lokale. Zgodnie z jej życzeniem pojechaliśmy do centrum Warszawy i zaprowadziłem ją do lokalu, który przeznaczony jest na wynajęcie. Wróżka od progu szeroko się uśmiechnęła i powiedziała, że tego właśnie szukała. Z uśmiechem dodała, że dobra wróżka musi przyjmować petentów w perfekcyjnym miejscy, ponieważ otoczenie ma również bardzo ważne znaczenie w jej profesji. Dobra wróżka powiedziała mi też, bym nie przejmował się o małżeństwo, bo żona jest w ciąży. Zaniemówiłem. Dobra wróżka nie ma informacji, ponieważ od dawna się staramy bez skutku.

Starałem się nie myśleć o tym co mi powiedziała dobra wróżka i wróciłem do domu, żeby zjeść z żoną obiad. Przywitała mnie dość szczęśliwa i powiedziała, że ma dla mnie najlepszą niespodziankę w życiu. Już wiedziałem co mi powiedzie.