Do jakiego dietetyka w Krakowie warto się wybrać?

Siedzący tryb życia dał mi się we znaki. W dodatku po ciąży zostało mi kilka zbędnych kilogramów i wszystko się na siebie nawarstwiło. W końcu przestałam się już podobać sama sobie. Zresztą, kilka osób zwróciło mi już uwagę, że moja nadwaga robi się niebezpieczna, ponieważ grozi miażdżycą i cukrzycą. Postanowiłam się odchudzić i wrócić do swojej wagi sprzed kilku lat.

Udało mi się dostać do bardzo dobrego dietetyka

dobry dietetyk krakówWiedziałam jednak, że sama sobie z tym nie poradzę. Przede wszystkim za bardzo lubiłam słodycze i wieczory przed telewizorem. Uznałam, że muszę udać się po pomoc do lekarza, który będzie miał doświadczenie w prowadzeniu diet u takich osób jak ja. Wcześniej nie korzystałam z pomocy takiego lekarza, dlatego nie wiedziałam, gdzie powinnam się wybrać. Zależało mi na bardzo dobrej poradni dietetycznej w Krakowie. Poszukiwania takowej rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: dobry dietetyk kraków, i zaczęłam szukać opinii o różnych dietetykach. Szybko udało mi się znaleźć namiary na dietetyka, który był bardzo polecany przez poprzednich pacjentów. Wiele osób pisało, że przed przepisaniem odpowiedniej diety i ćwiczeń, zleca odpowiednie badania, dzięki czemu dieta jest bezpieczna, i co najważniejsze skuteczna. Ma on bardzo dużo pacjentów i pacjentek, co świadczy o jego profesjonalizmie i doświadczeniu. 

Mnie się udało dostać do niego bardzo szybko. Akurat ktoś zrezygnował z wizyty, dlatego mogłam udać się do niego na wizytę jeszcze w tym tygodniu. Już po kilkunastu pierwszych dniach stosowania jego zaleceń moja waga zaczęła iść w dół. Bardzo szybko osiągnęłam pożądany efekt, a co najważniejsze – dietetyk w taki sposób rozłożył mi posiłki w ciągu dnia, że w ogóle nie czułam się głodna i nie miałam ochoty podjadać.