Czy zwykłe puzzle trefl wystarczą do zabawy?

To były imieniny cioci, i razem z dzieciakami pojechaliśmy ją odwiedzić. Uwielbiają u niej siedzieć, bo kuzyni jak się wyprowadzali to zostawili po sobie duży pokój, w którym mogą siedzieć, i różne zabawki edukacyjne, których szkoda było im wyrzucać. Wiadomo, dzieciaki mają frajdę, i nie muszą się nudzić, jak my pijemy kawę i gawędzimy sobie.

Klocki lego zamiast puzzli trefl

puzzle treflCiotka lubi mieć imieniny, bo wie, że wtedy na pewno ją odwiedzimy. Uwielbia nas i dzieciaki, bo siedzi sama zawsze, wujek niestety jeździ jako kierowca, i jest w domu może z tydzień w ciągu całego miesiąca. Więc trzyma te różne zabawki na zachętę dla dzieci, czasem odwiedza sklep i coś dokupuje. Nie są to puzzle trefl, tylko zupełnie inne zabawki. Mówi, że jak będziemy planowali jakiś wyjazd kiedyś, to spokojnie możemy zostawić dzieciaki u niej nawet na parę dni. Nie chcielibyśmy sprawiać jej kłopotu, ale skoro tak nalega, to może kiedyś wybierzemy się na jakiś samotny wyjazd. Stwierdziliśmy, że może wybierzemy się w weekend nad jezioro, a ciocia już poszła patrzyć jaką ofertę ma internetowy sklep z zabawkami, aby zabawić dzieciaki na czas wyjazdu. Mówiliśmy, że nic absolutnie nie trzeba, no ale uparła się, że dla niej to przyjemność, i mamy z nią nie dyskutować. No cóż, taka już jest kochana ciotka. Kupiła klocki lego, bo zauważyła, że chłopcom się ostatnio spodobały. Te zabawki nigdy nie przejdą do lamusa, bo są nieśmiertelne. Zawsze lego to podstawa u chłopca. Nasi też je uwielbiają, a u cioci mają ich więcej, więc dla nich tym bardziej podoba się, że będą mogli u niej zostać. Już się pytają, kiedy ich zabierzemy na parę dni do niej.

Nasze puzzle trefl przy cioci zabawkach, to już nie będą aż takie atrakcyjne. Trudno, zabierzemy je ze sobą nad jezioro i będziemy sobie układać wieczorami. Ja tam uwielbiam takie układanie, mogłabym cały czas to robić.