Czarter Łodzi z GPS z mapą jezior

Kiedy znajomi opowiadają mi o swoich wakacjach za granicą i drogich hotelach w jakich mieli okazję gościć, uśmiecham się pod nosem. Nasz kraj jest tak piękny, że wcale nie trzeba go opuszczać, żeby przeżyć wakacje życia. Co roku wybieramy się w inne miejsce i nasz wypoczynek koniecznie musi być aktywny. Nie ma wylegiwania się na plaży i opychania słodyczami.

Wspaniałe Mazury i podróż piękną łodzią

czarter łodzi z GPSW zeszłym roku był kurs golfowy, wcześniej obóz biegaczy, a teraz czarter łodzi z GPS stał się naszym głównym celem podróży. Nigdy nie spędziliśmy wakacji na łodzi, więc teraz nadarzyła się wspaniała okazja. Akurat znaleźliśmy ciekawą ofertę. Nie chcieliśmy płynąć bez celu, dlatego taki GPS to wspaniała sprawa. Pokazywał nam mapę jezior, które mogliśmy zwiedzić. Każde jezioro czymś się różni, według mnie ich penetracja jest niesamowita. Czasami woda różni się odcieniem od tej poprzedniej, pływają inne ryby w danych jeziorach, lub po prostu można podziwiać zupełnie inne widoki. Jezior na Mazurach jest pełno i każde z nich jest warte uwagi. Ja przykładam wagę do szczegółów i zauważam to, na co nie każdy zwraca uwagę. Mazury są niesamowite i wiem, że pewnie powtarzam to każdemu, ale nie da się przeżyć lepszych wakacji niż na łodzi. Jeziora są bardzo spokojne, w przeciwieństwie do morza. Tam bałabym się wypłynąć głęboko. Podczas rejsów promami czułam się niepewnie. Natomiast tutaj, na takiej łodzi czułam się jak w czołgu. Nic nie mogło mi się złego przytrafić.

Dobrze, że mieliśmy łódź z GPS-em, ponieważ bez niego ominęlibyśmy wiele ciekawych miejsc, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Wiem już, że następnym razem znów zdecydujemy się na taki GPS, bo to super rozwiązanie, kiedy chce się zobaczyć jak najwięcej w najkrótszym czasie.