Coś dla fanów klasyki – sklep z antykami

Do czego zobowiązuje bycie fanem? Z całą pewnością zobowiązuje do orientowania się i bycia w temacie swojego idola lub rzeczy, która uwielbiamy. Naturalna koleją rzeczy dla wielu fanów jest kolekcjonowanie wszystkiego co wiąże się z jego idolem czy rzeczą.

Antykwariat – klasyki literackie i muzyczne

antykwariatJeżeli kochamy jakąś kapele rockową i uważamy się za prawdziwych fanów, to ostatnie pieniądze przeznaczymy na kasety magnetofonowe z ich piosenkami, choćby nie wiem co. Jeżeli ubóstwiamy miasto Łódź, to na pewno poświęcimy swój czas, żeby spędzić tam jak najwięcej czasu, a nawet zdecydować się na zamieszkanie tam na stałe. Tak to już jest, że jeżeli jesteśmy czyś zainteresowani bardzo mocno, to zrobimy wszystko, żeby być bliżej tego i poznawać cały czas na nowo ta rzecz czy osobę. Wielu fanów muzyki i literatury odwiedza regularnie miejsce, które się nazywa – sprawdzony antykwariat z Łodzi. To właśnie tam, można znaleźć prawdziwe perełki literackie i muzyczne. Pocieszeni będą również wszyscy kolekcjonerzy starych rzeczy i bibelotów. Takie miejsca są bardzo interesujące i panuje w nich bardzo specyficzny zapach. Znajdziemy w takich miejscach stare lampy, stare książki, a nawet komiks amerykański i inne elementy popkultury. Jak to się kolokwialnie mówi, znajdziemy tam mydło i powidło. Do czego jeszcze zobowiązuje bycie fanem? Moim zdaniem, zwłaszcza jeżeli naszym idolem jest sportowiec, powinniśmy kibicować i wspierać nie tylko w dobrych momentach kariery, ale i w tych gorszych, kiedy to wszystko układa się tak jak nie powinno.

 

Powinniśmy w tych ciężkich czasach być razem z naszym idolem i wspierać go, gdy tego potrzebuje. Zazwyczaj w ciągu całego życia nie udaje nam się pozostać wiernymi tylko i wyłącznie jednemu zespołowi, sportowcu czy jednej rzeczy. Tak samo jak my się zmieniamy, zmieniają się nasze zainteresowania.