Co oferuje niepubliczna medycyna pracy

W całej Polsce istnieje wiele prywatnych przychodni, które funkcjonują od lat w branży medycznej oferując usługi z zakresu leczenia. Różne placówki posiadają od kilku do kilkunastu gabinetów specjalistycznych i działają nawet do 7 dni w tygodniu.

Warto korzystać z różnych form badań

kardiologRóżne dziedziny medyczne mogą być dostępne dla pacjentów w zależności od wielkości jednostki. Tania medycyna pracy dostępna w Łodzi to często jeden z aspektów funkcjonowania takiej przychodni: zatrudniając lekarza specjalistę, który ma uprawnienia do wydawania orzeczeń dla pracowników mających skierowania od pracodawcy. W Łodzi w najbardziej popularnych placówkach przyjmuje też m.in. endokrynolog. Często w ofercie są też psychotesty dla kierowców zawodowych. Wszystkie przychodnie dbają o nowoczesne wyposażenie, sprawną aparaturę diagnostyczną i dostęp do nowoczesnych metod leczenia. Kardiolog korzysta często np. z ultrasonografu i wybierając ofertę danej przychodni warto sprawdzić, czy sprzęt jest nowej generacji. Niektórzy specjaliści, np.ginekolog, mogą wykonywać zabiegi chirurgii jednego dnia w ramach wykupionego pakietu zdrowotnego. Warto sprawdzić, czy w ofercie jest podstawowa diagnostyka ambulatoryjna i regularne badania krwi. Analizując pakiety do wyboru możemy zweryfikować, czy znajduje się w nim podstawowa opieka pielęgniarska. Jeśli mamy małe dzieci, dobrze będzie posiadać możliwość wizyt u pediatry, czy rutynowych szczepień. Ważne są też wizyty domowe. Prywatna opieka medyczna oznacza wygodę rezerwowania wizyt, pomocy lekarskiej w każdym momencie lub online. Dlatego analizując oferty wybierzmy taką, która jest najbardziej dopasowana do potrzeb.

Trzeba zwrócić uwagę na dodatkowe rabaty na wykonywanie różnego rodzaju badań w tej samej placówce. W najbardziej rozbudowanych ofertach gratis jest np. wizyta u stomatologa.