Ciekawy pomysł na biznes – wynajem hal namiotowych

Ostatnio szukałam czegoś, czym mogłabym zacząć się zajmować. Miałam już wiele pomysłów na biznes, jednak jak dotąd żaden z nich nie wypalił. Postanowiłam wziąć się za coś, z czym na pewno sobie poradzę.

Chciałabym prowadzić wynajem hal namiotowych

wynajem hal namiotowychZaczęła mi się marzyć własna wypożyczalnia namiotów, ponieważ słyszałam, że staje się to coraz bardziej dochodowym biznesem. Poza tym miałam już pewne doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez okolicznościowych, więc wynajem namiotów będzie dopełnieniem moich wszechstronnych usług, które zaproponuję klientom. Na pewno chciałabym prowadzić wynajem hal namiotowych, ale jest z tym tyle roboty, że muszę poszukać jeszcze jakiegoś wspólnika, no i na pewno przydałoby się nam kilku pracowników. Przede wszystkim planuję nastawić się na wynajem namiotów weselnych, ponieważ coraz więcej ludzi decyduje się na wesele w pięknym, wystawnym namiocie. Oczami wyobraźni już widzę, jak moje dekoratorki będą przystrajać te namioty tak, by wyglądały jak najbardziej elegancko. Widziałam już projekty podobnych namiotów i muszę przyznać, że były tak piękne, że wyglądały lepiej niż niejedna sala przystrojona na tę samą okazję. Dużo dawało to, że były one wystawione na pięknych terenach pełnych zieleni, zazwyczaj w bliskiej okolicy plaży i jeziora. Efekt był oszałamiający i założę się, że prawie wszystkie panny młode oszalałyby na punkcie takiego wesela. Muszę teraz tylko znaleźć wśród swoich przyjaciół kogoś na tyle szalonego i optymistycznego, że założy ze mną spółkę.

No a potem trzeba będzie rzucić się w wir pracy, aby urzeczywistnić swoje marzenia i starać się zdobyć klientów. Chciałabym prowadzić stronę internetową reklamującą swoje usługi, ale najpierw będą potrzebne mi namioty oraz ich zdjęcia, które zaprezentuję na tej stronie. Muszą być zachęcające.