Ciekawa aranżacja reklamą sklepu

Moja siostra Elżbieta prowadzi sklep z rzeczami do sklepów. Można u niej znaleźć wszystko. Firma prowadzona jest od piętnastu lat i nadal dobrze funkcjonuje. Ostatnio zyski są trochę mniejsze ale w naszym rejonie nie powstają żądne sklepy.

Aranżacja sklepu widniała na ulotce

aranżacje sklepówSiostra zdecydowała się na reklamę, która pomogła by zdobyć nowe zlecenia. Reklam miała być dostępna w radio, gazecie i telewizji. Zgłosiła się do agencji reklamowej, która miała przygotować dla niej całą kampanię. Po rozmowie ze specjalistą zdecydowała się żeby zamiast inwestować w bilbordy fundusze te przeznaczyć na ulotki, które można by poroznosić w okolicy. Ta forma reklamy będzie bardziej przejrzysta dla klientów. Ulotki były proste, ale pokazywały aranżację sklepu. Zawierały zdjęcie mojej siostry a także numer i stronę internetową. Na stronie były wszystkie informacje. Znajdowało się wyposażenie sklepów zoologicznych. Siostra oferowała regały sklepowe używane były przez najlepsze sklepy w okolicy. Zapewniała wysoką jakość. Używane wyposażenie sklepów można było po określonym czasie w umowie sprzedać bądź wynająć innym firmom. Stojaki metalowe były również zakładane w niektórych sklepach. Wszystko zależało od potrzeb klienta i działalności prowadzonej w danym sklepie. Nie każde regały czy stojaki pasowały do każdej branży. Nowoczesne aranżacje sklepów były także w ofercie sklepu. Mojej siostry koleżanka zajmowała się takimi rzeczami. Jeżeli siostra miała jakiegoś klienta, który dopiero tworzył swój sklep i szukał u niej towaru od razu oferowała usługi koleżanki.

Koleżanka miała na swoim koncie dużo zleceń dzięki mojej siostrze aranżacje sklepów, które przeprowadzała nie tylko na naszym lokalnym rynku były cenione prze specjalistów. Siostra na reklamę przeznaczyła spore fundusze. Po miesiącu było widać już wzrost dochodów.