Chcę zostać psychoterapeutą online

Ja to na nowościach jakoś tak się nie znam i wystarczy mi wiedza, którą obecnie posiadam. Za to mój przyjaciel Robert to szuka wszystkiego co nowoczesne i odbiega od utartych standardów. To dzięki niemu znacząco zmieniłem swoje dotychczasowe życie.

Świadczenie usług psychoterapeutycznych online jest wygodne

psychoterapeuta z Krakowa onlinePracowałem w jakiejś szkole, ale zawsze marzyłem o własne praktyce. Nie miałem jednak pieniędzy, ażeby coś otworzyć i zapomniałem o tym już lata temu. Robert powiedział mi, że mógłbym pracować jako psychoterapeuta z Krakowa online i nie musiałbym inwestować w gabinet a jedynie pracować w domu. Od razu zainteresowało mnie to co mówi. Nigdy wcześniej nie słyszałem, że jakiś psychoterapeuta z Krakowa online świadczy swoje usługi a pomysł był wręcz genialny. Dopytałem Roberta o wszystkie szczegóły i zdecydowałem się działać. Nadal będę pracował w szkole, ponieważ przychodzę tam tylko dwa razy w tygodniu. Resztę czasu mogę poświęcić na świadczenie usług online i na pewno da się na tym całkiem nieźle zarobić. Skontaktowałem się z przychodnią, która udziela porad właśnie za pośrednictwem internetu. Nie mają psychologa i to była dla mnie ogromna szansa. Dostałem ze szkoły referencje, które były bardzo pochlebne. Doświadczenie posiadam niemałe i wiem, że dostanę tę pracę. Mam pracować w różnych godzinach co także bardzo mi odpowiada. Dostałem tę pracę i jestem teraz zadowolony. Moje zarobki są wyższe a praca online jest szalenie wygodna. Dobrze, ze Robert mi o tym wszystkim powiedział.

Już minęły lata od tamtego czasu a ja cały czas działam w sieci. Zrezygnowałem z pracy w szkole i całkowicie poświęciłem się pracy na własny rachunek. Moja strona jest jedną z najczęściej odwiedzanych i mam same pozytywne opinie od użytkowników.