Chcę przeprowadzić konsultację psychologiczną

Kiedy odszedł mój najmłodszy syn to bardzo mocno to przeżyłam. Dzięki wsparciu mojego męża radziłam sobie jakoś, ale to nie wystarczało. Teraz dojrzałam do decyzji, żeby poprosić o pomoc specjalistę, który na pewno mnie zrozumie i mi pomoże.

Moja znajoma poleciła mi konsultację znanego psychologa

konsultacje psychologiczne przeprowadzane w KrakowieInteresowały mnie konsultacje psychologiczne przeprowadzane w Krakowie, ponieważ wiedziałam, że u takiego psychologa na pewno uzyskam niezbędną mi pomoc. Kiedy o wszystkim opowiedziałam mężowi to był zadowolony, że w końcu podjęłam taką decyzję i zapewnił mnie, że będzie ze mną jeździł na te konsultacje. Łukasz to dobry człowiek i to dzięki niemu jeszcze się jakoś trzymam. Zadzwoniłam do swojej przychodni i zapytałam o konsultacje psychologiczne przeprowadzane w Krakowie. Dostałam namiar na dość dobrą placówkę i zarejestrowałam się do specjalisty. Na szczęście nie trzeba długo czekać, ponieważ wizytę miałam umówioną na przyszły czwartek. W dniu wizyty byłam jakaś niespokojna. Wiedziałam, że o wszystkim będę musiała opowiedzieć i próbowałam poukładać myśli. Wtedy pojawił się Łukasz i mnie uspokoił. Było bardzo łatwo mając go u swojego boku. W placówce pracowała bardzo dobra kobieta, która cierpliwie mnie wysłuchała. Bardzo dużo rozmawiałyśmy na temat sytuacji, która mnie spotkała i pomogła mi zrozumieć pewne fakty. Rzeczy, z którymi nie potrafiłam się pogodzić zaczęły stawać się prostsze do rozwiązania. Wiedziałam, że tutaj otrzymam niezbędną mi pomoc i zapisałam się na kolejne spotkanie.

Już od roku nie chodzę do specjalisty. Czuję się doskonale i odzyskałam energię do życia. Z mężem nawet wyjechaliśmy na wakacje i bawiliśmy się bardzo dobrze. Łukasz powiedział, że jest szczęśliwy, że w końcu mnie odzyskał. Wszystko się ułożyło.