Cayler and Sons noszona przez moją córkę

Zawsze doceniałam styl jaki reprezentowała moja córka. Ona zawsze była wyczulona na najdrobniejsze drgania zmian mody w szkole. Absolutnie szósty zmysł mody. Ma to po mnie i stała się dyktatorką mody w swojej szkole.

Ciuchy Cayler and Sons stały się symbolem luksusu

cayler and sonsJako pierwsza pokazała jak wygląda koszulka KOKA na jej ciele w połączeniu z odpowiednimi butami i makijażem. Dziewczyny zzieleniały z zazdrości, opowiadała, że jak specjalnie nie założyła biustonosza, gdy koszulka Koka delikatnie opływała jej ciało, chłopcy rozpuszczali się ja pastylka multiwitaminy w szklance wody. Znała się doskonale na uwodzeniu, postanowiła też zainwestować w nową markę jaką jest backyard cartel i w niej poruszała się po szkolnym korytarzu. Nikt tej marki jeszcze nie znał, a backyard cartel dzięki mojej córce uzyskał status marki doskonałej. Trzeba było tylko pilnować, aby nikt nie miał tych samych ciuchów co moja córka. Dlatego aby zmniejszyć ryzyku powtórzeń, firma popularny cayler and sons pojawiła się w szafie z jej ubraniami. Nadal modnie, nadal zachodnio, nadal fantastycznie. Moja córka to prawdziwy ideał. Dlatego czapka mitchell and ness została jej sprezentowana, ponieważ zasługiwała na tę markę. Tak czapka mitchell and ness bardzo jej się spodobała i bardzo mi za nią podziękowała. Jestem dumną matką mojej ukochanej córki i lubię jak ona jest zadowolona. W ramach wdzięczności zobaczyłam, jak jej ciało zdobi carhartt koszulka, którą dostała od ojczyma, kiedy wrócił z delegacji. Ta carhartt koszulka to znak, że się będą się bardziej lubić i akceptować a to dla mnie bardzo ważne.

Szczęśliwa rodzina to taka w której panuje spokój, radość, wzajemne zrozumienie, oraz ogromne wsparcie. Dlatego cieszyłam się, że mój drugi mąż również pokochał moją córkę jak swoją własną. Nasze życie będzie dobre.