Bogata oferta silosów paszowych

Witajcie. Jestem Marek. Od kilkunastu prowadzę własną działalność gospodarczą. Współpracuję z różnymi firmami a także rolnikami czy hodowcami. Dostarczam im niezbędnych urządzeń, maszyn i wszystkich potrzebnych rzeczy.

Silosy paszowe najwyższej jakości

silosy paszoweKlienci zamawiają u mnie drzwi inwentarskie, ponieważ są one wykonane z najwyższej jakości tworzywa. Jeszcze nie było na nie żadnej skargi. W ofercie posiadam także wysokie silosy paszowe różnych rozmiarów czy pojemności. Klient zawsze ma wybór. Jeżeli chodzi zaś o ruszta betonowe, grzewcze cz żeliwne to mają one różnej grubości szczeliny. Swoje automaty paszowe sprowadzam od zaprzyjaźnionego producenta, z którym współpracuję od samego początku kiedy istnieje moja firma. Także zaopatruję się u niego w paszociąg, dla trzody chlewnej czy drobiu. Moi klienci cenią towar, który im dostarczam. Mam tira, więc samodzielnie dostarczam wszystkie zamówione produkty na miejsce. Klient zyskuje czas nie musi obawiać się o dostawę, którą ma u mnie zagwarantowaną. Jakiś czas temu wiozłem drzwi inwentarskie dla Pana Adama. Był z nich bardzo zadowolony i powiedział, że jak będzie w przyszłym roku stawiał nowe pomieszczenia gospodarcze to się do mnie zgłosi. Pewnie zamówi jeszcze silosy paszowe, bo ma bardzo dużo zwierząt i na pewno ruszta betonowe to nowego pomieszczenia gospodarczego. Ostatnio dostałem na sprzedaż nowe automaty paszowe, które zacząłem sprzedawać. Zyskały zaufanie klientów, którzy bardzo często o nie pytają.

 

Ja sam mam gospodarstwo i hoduję drób. Mam oborę, gdzie są ruszta betonowe, które sam montowałem oraz automaty paszowe, które doskonale się sprawdzają. Jestem sprzedawcą, ale posiadam też inne zajęcia. Jestem hodowcą, więc doskonale znam potrzeby w tej branży i dzięki temu jestem ceniony wśród moich klientów.