Bogata dzielnica

Wracając z pracy do domu zawsze przejeżdżam przez jedną z dzielnic, gdzie są bardzo duże domy, które w dodatku są bardzo nowoczesne i urządzone na bogato. Ja o takim domu to mogę pomarzyć, z moją miesięczną pensja i rocznym dochodem nigdy nie będzie mnie na taki dom stać.

Są tu nowoczesne ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzeniaAlbo musiałabym oszczędzać przez pół życia. Te domy to chyba są warte nawet pare milionów i wcale nie liczę ich wyposażenia. W takiej bogatej dzielnicy, ja ją tak nazywam muszą mieszkać sami ludzie sukcesu, prowadzący zapewne duże firmy, czy nawet korporacje. Zapewne mieszkają tam też jacyś dyrektorzy banków, instytucji i tak dalej. Każda posesja ma nowoczesne ogrodzenia, a nie które są takie duże, że widać tylko czubek domu. Są to wręcz takie małe pałace. Zazdroszczę takim ludziom, że potrafili się tak ustawić w życiu. Ja po pięciu latach studiów jestem tylko sekretarką i stać mnie jedynie na mieszkanie w niewielkim domu, gdzie moim ogrodzeniem są siatki leśne. Nie są one takie złe, ale chciałbym mieć ogrodzenia panelowe producent, za sprawą których mój dom wyglądałby nieco inaczej, na pewno znacznie lepiej niż teraz. Ale i tak na te nowe ogrodzenie to będę musiała oszczędzać parę miesięcy.

Lubię przejeżdżać przez tą dzielnicę, człowiek może sobie przypomnieć swoje dawne marzenia, co chciał osiągnąć w życiu. Ale pomagam swojemu szczęściu i gram w różne gry losowe, gdzie można sporo wygrać, może akurat mi się kiedyś poszczęści i kupię sobie taki dom w takiej dzielnicy. Oczywiście nie gram za często.

Czytaj więcej na: www.dirox.pl