Biznes z drzwiami metalowymi

Prowadzę z mężem firmę od czterech lat. Firma znajduje się w centrum miejscowości Lublin. Mamy wielu klientów. Jesteśmy zadowoleni z zysków, które osiągamy. Mąż wpadł na pomysł aby otworzyć drugą siedzibę w mniejszej miejscowości, w której nie ma takiej konkurencji.

Drzwi metalowe sprowadzamy z zagranicy

drzwi metalowePostawiliśmy na Chełm bo mamy tam rodzinę i byłoby komu przypilnować interesu. Mieszka tam moja kuzynka, która aktualnie szuka pracy. Mogłaby zostać kierownikiem i wówczas mielibyśmy pewność, że sprzedaż będzie na wysokim poziomie. W naszym sklepie gwarantujemy klientom towar wysokiej jakości. Panele podłogowe, które sprowadzamy są najwyższej jakości. Producenci tworzą podłogi drewniane z najlepszego drewna, które jest w odpowiedni sposób zabezpieczone. Klienci, którzy maja taka podłogę nie muszę jej konserwować. Podłogi drewniane prezentuje się ładnie przez wiele lat. Poza panelami i podłogami sprzedajemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Mamy spory wybór jeśli chodzi o materiały. Oferujemy drzwi drewniane od najlepszych producentów a także tanie drzwi metalowe w lublinie, które sprowadzamy z zagranicy. Należy nam na zadowoleniu klientów. Wiemy, że gdy towar spełnia ich oczekiwania to będą do nas wracać na kolejne zakupy. Staramy się wychodzić naprzeciw klientom i często organizujemy wyprzedaże i różne promocje. W miejscowości Chełm chcemy zapewnić klientom te same produkty. Ceny muszą być nieco niższe bo Chełm to mniejsza miejscowość w porównaniu do Lublina i tam klienci nie mają aż tylu pieniędzy. chcemy zagwarantować montaż drzwi.

Musimy zatrudnić specjalistę, który będzie za to odpowiedzialny. Kuzynka ucieszyła się z propozycji. Ma znaleźć odpowiedni obiekt na sklep. Jutro do niej jedziemy bo ma kilka propozycji. Musimy dokładnie te lokale obejrzeć i wybrać najlepszy