Biuro projektowe – tanie czy drogie?

Kupiliśmy sobie wymarzony dom w Gdańsku. Co prawda, na pierwszy rzut oka nie wyglądał wcale jak wymarzony. Stało się tak za sprawą poprzedniego właściciela, który wcale o niego nie dbał.

Sprawdzone biuro projektowe w Gdańsku i zadowolenie

biuro projektowePo gruntownych remontach i zaproszeniu architekta wnętrz, możemy jednak cieszyć się wspaniałymi przestrzeniami. Teraz każdy, kto do nas przyjdzie, zazdrości nam efektów. Muszę przyznać, że wynajęty przez nas architekt wnętrz był drogi. Nie wiem, ile średnio zarabia projektant wnętrz, ale stawka, którą ten nasz sobie zażyczył trochę była wyższa niż w moich wizjach. W Gdańsku ceny powinny być gdańskie, a nie warszawskie. Cóż, jednak chcieliśmy, by aranżacje wnętrz wykonał prawdziwy profesjonalista, więc zapłaciliśmy. Polecała nam go bogata koleżanka, więc mogliśmy się domyślić w sumie, że to, co dla niej jest atrakcyjne cenowo, niekoniecznie będzie takie dla nas. Mniejsza o to, projektowanie wnętrz wyszło świetnie. W sumie pod tym względem to przerosło moje oczekiwania w tym pozytywnym sensie. Sprawdzone biuro projektowe – Gdańsk może być dumne, że kogoś takiego jak ten pan zatrudnia. Bez niego w życiu nie moglibyśmy liczyć na takie aranżacje wnętrz. Jestem tego pewna. Może kto inny także ma taki talent, ale wiem, że każdy architekt wnętrz ma jednak swój styl, więc nie każdy wykonawca tego zawodu by nam odpowiadał. Słyszałam, że projektowanie wnętrz sklepów także jest możliwe i obecnie się nad tym zastanawiam, ponieważ mam mały biznes i chciałabym, żeby jednak lepiej się prezentował. Na razie jednak musimy się trochę finansowo odbić od dna.

Dom pochłonął sporo pieniędzy. Trzeba spłacać raty kredytu i dokładnie przeliczyć nasz obecny domowy budżet. Nie ma co się spieszyć ze wszystkim na raz. I tak się już cieszę, że wreszcie mieszkamy na swoim i naprawdę mi się tu podoba.