Bardzo ważna podświetlana reklama

Moja znajoma jakiś czas temu otworzyła swoją restauracje. Ona zawsze chciała mięć jakiś własny punkt gastronomiczny bo po prostu sama potrafi bardzo dobrze gotować i jest to jej pasja. Po wielu latach oszczędzania na ten cel udało jej się kupić dosyć duży lokal pod miastem.

Widoczne banery reklamowe

W tym lokalu stwierdziła, że zrobi restauracje. Czyli jej marzenia się praktycznie sprawdziło. Niestety jeśli ktoś przychodził do jej restauracji to tylko przypadkowo. A to dlatego bo praktycznie nikt z mieszkańców miasta nie wiedział, że jest takie miejsce. Od ulicy tej restauracji nie było widać także nie było innego wyjścia i trzeba było po prostu zainwestować w jakąś dobrą reklamę. Koleżanka potrzebowała bowiem widocznych banerów reklamowych i to kilku. Zresztą banery te najlepiej gdyby były podświetlane bo po zmroku nawet ich nie byłoby widać. Wszystko musiało być duże i kolorowe żeby potencjalni klienci mogli łatwo tu trafić. Są dobre agencje reklamowe w Krakowie dlatego też koleżanka musiała tylko wybrać do jakiej agencji się udać i gdzie zrobić tą reklamę. Dla niej jedną z ważniejszych kwestii była cena za taką reklamę. Bowiem z oczywistych względów nie chciała na tą reklamę wydać za dużo. Bo po prostu jeszcze nie zaczęła zarabiać. Już w pierwszej agencji reklamowej okazało się, że ceny tu są bardzo przystępne i że koleżanka może te banery zamówić. Pani w agencji pokazała jak takie banery mogłyby wyglądać i co najlepiej powinno być na nich napisane.

Ważne żeby nie było tam dużo informacji żeby każdy przejeżdżający miał szanse to wszystko przeczytać. Koleżanka zamówiła pięć banerów reklamowych. Dwa z nich powiesiła w mieście a trzy na drodze z informacją o tym jak trafić do restauracji. Od tej pory na brak gości koleżanka nie może narzekać.