Balustrady – zostawiam je w przeszłości

Cztery miesiące temu udało mi się znaleźć dla siebie nową, fajną i naprawdę bardzo ciekawą pracę. Dotychczas przez pięć lat pracowałem w firmie, gdzie produkowane były balustrady. Co prawda nie pracowało mi się źle w tej firmie, zarobki nie były złe, jednakże musiałem sporo dojeżdżać do pracy.

Zmieniam pracę – balustrady nie są najważniejsze

balustrady nierdzewne

Firma ta mieściła się trzydzieści kilometrów od Warszawy, a miastem w którym mieszkam już od dziecka jest właśnie Warszawa. Praca tam nie była ciężka, ponieważ byłem tam odpowiedzialny za produkowane przez firmę balustrady nierdzewne, jednocześnie były to najlepsze balustrady z Warszawy. Jednakże dojeżdżanie każdego dnia taki kawałek drogi było dla mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo uciążliwe. Jednakże, jak już wyżej wspomniałem udało mi się znaleźć nową pracę. Tą pracę udało mi się znaleźć w Warszawie, całkiem niedaleko nawet od mojego osiedla, na którym mieszkam, także jeśli chodzi o lokalizację jest można powiedzieć, że idealnie. W firmie, w której pracuję obecnie składam daszki szklane u klientów. Właśnie ta firma, w której się niedawno zatrudniłem zajmuje się właśnie produkcją takich daszków szklanych i następnie montowaniem takich daszków. Ja akurat jestem jednym z tych pracowników, którzy zajmują się składaniem wspomnianych daszków. Praca nie jest zła, w zasadzie nawet bardziej mi się podoba, niż praca którą wykonywałem u poprzedniego pracodawcy. Jeżeli chodzi o zarobki, to tutaj muszę przyznać, że zarabiam trochę mniej, niż w poprzedniej firmie, jednakże tutaj nie muszę codziennie pokonywać takiej odległości, a wiadomo że paliwo również kosztuje i to kosztuje nie mało.

Także można powiedzieć, że finansowo wychodzi tak samo, a przynajmniej nie muszę jeździć i wstawać dużo wcześniej. Generalnie dobrze mi się tutaj pracuję, jestem naprawdę z tej pracy zadowolony i mam nadzieję, że jeszcze długo tu popracuję.