Balony kolorowe dmuchane helem

Bardzo często idąc do dziecka na urodziny zamiast kwiatów przynosimy mu balon dmuchane helem. Chyba wszystkie dzieci uwielbiają takie balony i nawet będąc na festynie rodzinnym zawsze musimy takie zakupić. Na szczęście balony dmuchane helem coraz częściej możemy dostać większych sklepach z zabawkami dla dzieci.

Jakie balony na urodziny wybrać?

balony urodzinowe z helemNajbardziej popularne balony urodzinowe z helem to cyfry. Nikt z nas nie wyobraża sobie urządzić pierwszych urodzin swojemu dziecku właśnie bez takiego balonu. Cyfry stało się popularne już od kilku lat. Zarówno mogą być one dmuchane helem jak i klasycznie. Takie cyfry bardzo często także za nosimy na prezent do solenizanta, który Kończy Okrągłe urodziny. Np. może to być sześćdziesiąte lub np. osiemdziesiąte urodziny. Balon foliowy, który ma nawet 1 m wysokości kosztuje zaledwie 5 zł. Jeśli natomiast chcemy go kupić nadmuchane helem będzie kosztował około 20 zł. Taki balon potrafi się utrzymać nawet około 10 dni w powietrzu. Dla dziewczynek zazwyczaj kupujemy balony w kolorze złotym, różowym lub srebrnym. Dla chłopców mogą to być balony niebieskie, zielone lub seledynowe. Wszystko oczywiście zależy od tego w jakich kolorach gustują nasi solenizanci. Takie balony to zazwyczaj nie jest prezent lecz tylko dodatek do fajnej zabawki..

Coraz częściej możemy kupić balony dmuchane helem wielu miejscach np. w sklepach, które zajmują się sprzedażą dekoracji. Oczywiście takich sklepów powstaje coraz więcej ponieważ zapotrzebowanie jest także większe. Wszystkie dzieci kochają balony i z pewnością taki na urodziny będzie się podobał jeszcze bardziej. Zatem jeśli szukamy dodatku do prezentu balon będzie idealnym rozwiązaniem. Za około 15 do 25 zł możemy zrobić solenizantowi najlepszą niespodziankę.