Automatyzacja hoteli – telewizory hotelowe

Wskazuje się, iż zamki elektroniczne są o wiele wygodniejsze niż klasyczne, a więc takie zamykane na klucz. Zamki przeszły dużą metamorfozę, szczególnie te hotelowe. Człowiek, który nie wynajmował pokoju w hotelu od kilku lat mocno by się zdziwił przyjeżdżając na miejscu, bo dużo rzeczy już nie będzie takich samych.

Telewizory hotelowe i inne unowocześnienia

telewizory hotelowe

Hotele stały nowoczesne, są adekwatne do XXI wieku, przeszły proces zautomatyzowania. Dużo rzeczy się odbywa już online, prawdopodobnie niedługo obsługę hotelową zastąpią maszyny bądź komputery. Hotele- te najbardziej luksusowe mają czytniki na linie papilarne. Wskazuje się, iż jest to dodatkowa opcja zamiast karty do otwierania. Dużą metamorfozę przeszły również telewizory hotelowe. Często zaprogramowane na jedyne słuszne, propagandowe stacje. Chyba, że złodziej zorientował by się że wiezie też nadajnik. Ale to mało prawdopodobne, jest on bardzo mały. Często nadajniki wykorzystywane też są do śledzenia niewiernych małżonków, aby nakryć ich na gorącym uczynku i mieć udokumentowane dowody zdrady. To pomaga potem przy rozwodzie. Warto również pamiętać, że istnieją centrale telefoniczne. Każdy z nas ma telefon komórkowy, i nie musi z niej korzystać. Tego typu wynalazek nie sprawdził by się w dzisiejszych czasach, ludzie znają numery telefonów na pamięć, wiedzą jak obchodzić na różne sposoby zabezpieczenia. I dzwonią bezpośrednio do odbiorcy, nie potrzebują do tego przekazywania połączenia. Podsumowując zamki przeszły dużą metamorfozę, szczególnie te hotelowe. Człowiek, który nie wynajmował pokoju w hotelu od kilku lat mocno by się zdziwił przyjeżdżając na miejscu, bo dużo rzeczy już nie będzie takich samych.

Hotele stały się nowoczesne, są adekwatne do XXI wieku, przeszły proces zautomatyzowania. Goście przebywający w hotelach powinni również pamiętać o ,,lokalizator gps”, który jest bardzo przydatny w ówczesnych czasach.

Wiele nowości w dzisiejszym hotelarstwie  i informacje na temat telewizji hotelowej można znaleźć tutaj – telewizory hotelowe – wandex.pl